ICO-FB Facebook     ico-yt Youtube     ico-poczta Kontakt

Centrale wentylacyjne EKOZEFIR

Pierwsze centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła Ekozefir zostały wypuszczone na rynek w 2000 roku.
W ofercie znajduje się ponad 100 typów central, co pozwala na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. 
Centrale wentylacyjne znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym, przemysłowym oraz innych obiektach specjalnego zastosowania, np. basenach, szpitalach, laboratoriach.

Rekuperatory firmy Ekozefir cechuje przede wszystkim jakość i wydajność, które są uzyskiwane dzięki dbałości o każdy szczegół. Zanim wyprodukowany egzemplarz trafi do klienta, przechodzi serię prób sprawdzających prawidłowość działania wszystkich funkcji.

Do produkcji central Ekozefir wykorzystywane są jedynie wyroby najlepszych dostawców. Silniki wentylatorów ebm-papst, które spełniają wymagania stawiane przez dyrektywę ErP 2015, producent central Ekozefir zastosował jako jedna z pierwszych firm. Najnowsze wirnki wentylatorów promieniowych RadiCal i osiowych HyBlade w połączeniu z silnikami EC sprawiają, że całkowita sprawność wentylatora jest na bardzo wysokim poziomie. Wymienniki krzyżowe stosowane w rekuperatorach Ekozefir cechuje najwyższa sprawność odzysku ciepła przy niewielkich oporach przepływu powietrza.

Ciągłe starania udoskonalenia central Ekozefir, zaowocowały między innymi wprowadzeniem do central, jako pierwszy producent rekuperatorów, Elektronicznej Komutacji. Dużym sukcesem okazały się również centrale podwieszanie z wymiennikami przeciwprądowymi (seria RP), które masowo przyjęły się na rynku.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą central wentylacyjnych Ekozefir.