ICO-FB Facebook     ico-yt Youtube     ico-poczta Kontakt

Newsletter
Centrale wentylacyjne MINIMAX MMK-(...)-KPE/SPE/SPPE

Serię Mini-Max rekuperatorów  Ekozefir skonstruowano specjalnie dla klientów pragnących najbardziej energooszczędnej, a zarazem najtańszej wentylacji. Mini-Max to minimum kosztów przy maksymalnej energooszczędności w najwyższej kulturze pracy i maksymalnie łatwej obsłudze.

Obudowa o podobnej konstrukcji jak w energooszczędnych centralach EKE została tutaj nieco uproszczona, jednak dalej zapewnia wysokie walory termiczne i akustyczne przy mniejszych gabarytach i wadze. Wentylatory z elektroniczną komutacją sterowane są prostym, acz skutecznym i funkcjonalnym sterowaniem wbudowanym w obudowę. Sterowanie umożliwia płynną zmianę wydajności ogólnej oraz płynną, bezstratną regulację proporcji i nawiewu do wywiewu.

Opcjonalny zdalny zadajnik wydajności montuje się wkładając jedną wtyczkę w gniazdo na obudowie. Czynność ta automatycznie przełącza urządzenie w tryb sterowania zdalnego z zachowaniem proporcji ustawionych gałkami regulatora zintegrowanego z obudową. Rolę zewnętrznego zadajnika wydajności może pełnić dowolny nadrzędny regulator z wyjściem 0-10V. W związku z tym centrale te znakomicie nadają się również do zastosowania jako końcowe stopnie rozbudowanego systemu wentylacji obsługujące odrębne pomieszczenia lub strefy, regulowane nadrzędnie sterownikiem centralnym. Seria Mini-Max dostępna jest w konfiguracji KPE i SPE.

 rys.6 MINI MAX  
 Centrale wentylacyjne MINIMAX MMK-(...)-KPE/SPE/SPPE